Restauracja „VIDOK” to niezwykłe miejsce.

Najpiękniejszy taras widokowy w Krakowie mieści się właśnie w naszej restauracji. Niepowtarzalny widok na Wawel, Zakole Wisły, Kopiec Kościuszki i na cały Kraków, to wszystko zobaczycie Państwo odwiedzając naszą restaurację.

Restauracja VIDOK to nie tylko wspaniały taras widokowy to miejsce z wyjątkową atmosferą, w której możecie Państwo odpocząć po całym dniu pracy bądź aktywnego zwiedzania, delektując się pięknym widokiem wyśmienitą kuchnią i starannie wyselekcjonowanymi Winami z całego świata , które czekają w naszej restauracji. Restauracja serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej. 

Nasza restauracja została wyróżniana przez krakowskich znawców sztuki kulinarnej i otrzymała bardzo pochlebne recenzje w Akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji w roku 2014.


Przygotowaliśmy dla państwa szeroką ofertę imprez okolicznościowych takich jak chrzciny, komunie, imieniny oraz imprezy z każdej nadążającej się okazji.

Na Państwa życzenie organizujemy różnego rodzaju Imprezy  firmowe zarówno z  daniami serwowanymi jak i bufetowymi. Proponujemy kolacje jak również imprezy z DJ.

Dla szczególnie wymagających klientów mamy szeroką ofertę imprez tematycznych np. „Casino Royale”, „ Gala Oscarowa”, „Piraci z Karaibów”, „Prohibicja”, „PRL”, „Hawaii Party”, możemy na Państwa życzenie zorganizować pokazy tańca, tańce na rurze i wiele innych ciekawych propozycji.

Dysponujemy salą którą udostępniamy na szkolenia i konferencje podczas których serwujemy bufety przekąsek, przerwy kawowe i obiady.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dla każdego dobierzemy Menu zgodne z jego oczekiwaniami.


W celu poznania naszej oferty prosimy o kontakt mailowy na biuro@restauracjavidok.pl .