Na dachu Miasta w centrum Krakowa, odnajdziecie Państwo Restaurację z pięknym Tarasem, z którego rozpościera się niepowtarzalny widok na Wawel i zakole Wisły. Vidok Restaurant & Cafe zlokalizowana jest przy al. Krasińskiego 1 na najwyższym piętrze DH Jubilat (wejście do restauracji od strony ul. Zwierzynieckiej).

Klimatyzowane Sale restauracji pomieszczą do 160 os. z miejscem do tańca.

Oferujemy bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa potrzeb. Nasz szef kuchni zaproponuje zarówno specjały kuchni europejskiej jak i dania kuchni staropolskiej.

Dla wszystkich zdecydowanych przeżyć wyjątkowy dzień ślubu w niezapomnianej scenerii proponujemy niepowtarzalną atmosferę z zapierającym dech widokiem na zakole Wisły i Wawel w cenie już od 330 zł / osobę.

Uwzględniając wszystkie sugestie i starając się spełnić Państwa oczekiwania, zaproponujemy Państwu wykwintne menu oraz szereg atrakcji kulinarnych takich jak pieczonego prosiaka, wiejski stół czy fontannę czekoladową. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych gości przygotowaliśmy zestawy bufetów alkoholowych serwowanych przez Barmanów w formie Open Barów.

Służymy pomocą i poradą przy wyborze obsługi muzycznej, dekoracji sali i obsługi fotograficznej. Zaplanujemy Państwa Imprezę z najwyższą dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Dobra zabawa i zadowolenie naszych gości jest dla nas priorytetem.


W celu poznania naszej oferty prosimy o kontakt mailowy na biuro@restauracjavidok.pl .